En İyi 5 Kilo Aldırıcı (Gainer)

Paylaş

Alo Protein

Kas elde etmek için gün içerisinde harcadığımız kaloriden dah fazlasını almamız gerekmektedir.Gainer (kilo aldırıcı) diye adlandırdığımız bu ürünler vücudumuza alamadığımız kalorileri almamıza yardımcı olurlar. Vücudun yeni adele dokuları oluştuması için enerjiye ihtiyacı vardır. Kalori ise enerji demektir. Metabolizma hızı yüksek olan kişilerin kilo almaları daha güçtür. Bu sebeple gainer ürünleri bu kişiler için özellikle daha büyük önem taşır.

Weightgainer ürünleri kaliteli karbonhidrat ve proteini bi arada barındıran ve kilo almanızı sağlayan ürünlerdir. Sporcu gıdaları sektöründe birçok kilo aldırıcı mevcut olmasına karşın size en iyi 5 kilo aldırıcı ürünü seçtik ve sıraladık.

1 ) Hardline Pro gainer 5000 GR

Hem içeriğinin güçlü hemde ekonomik olmasından ötürü birinci sıraya hardlineprogainer 5000 gramı koyduk. Fiyatı 189 TL olup piyasada 3 aromasıyla satışa sunulmaktadır. Çilek,çikolata ve muz.Ürünün servis sayısı 25’tir. Ürünün hammaddesi yurtdışından temin edilip Türkiye’de ambalajlanmaktadır. Ürünün HELAL sertifikası da mevcuttur.

Porsiyon başı içerik aşağıdaki gibidir:

İçerik :

154g Karbonhidrat

780 Kalori

38 gr Protein

1,2gr Yağ

1000 mg Taurin

2500 mg KreatinMonohidrat

hardline-progainer-5000-gram-karbonhidrat-kilo-aldirici

Ürünü incelemek için tıklayın : Hardline Pro gainer 5000 gram

 

2) Nutrade Weight Gainer 4500 Gr

Ürün Almanya menşeilidir. Yüksek miktarda karbonhidrat içerir. Yüksek kaliteli karbonhidrat içeriği sayesinde sporcuların hacim ve kilo almalarına yardımcı olabilir.  Karışımı ve lezzeti mükemmel düzeydedir. Türkiye’de satılan en güvenilir birkaç markasından birisidir.

Ürünün öne çıkan özellikleri şunlardır :

– Zenginleştirilmiş Yumurta (beyaz) protein içeriği

– Yulaf Unundan elde edilen zengin kompleks karbonhidrat içeriği. Çok düşük miktarda Maltodextrin içermektedir.

– Düşük Glisemik endeksi- BCAA (Lösin, İzolösin ve Valin), Arjinin ve Glutamin ile zenginleştirilmiş amino asit kompleksi

– Lif içeriği

– 0 şeker içermektedir.

13231196_1595543917422988_406315267_n

Ürünü incelemek için tıklayınız : Nutrade Weight Gainer

 

3) Olimp Gain Bolic 6000

Olimp 20 yıldan uzun bir süredir supplement sektöründe faaliyetini sürdüen Polonya menşeili köklü bir firmadır. Avrupa supplement piyasasının ciddi bir kısmına sahiptir. Kullanabileceğiniz en iyi kilo aldırıcı ürünlerden birisidir. Ürün çok düşük miktarda yağ içermektedir.  Bu sebeple yağsız temiz kas kütlesi kazanmanıza yardımcı olabilir.  Bir servisinde 390 kalori ve 80 gram karbonhidrat vardır. Protein içeriğinde ise %19 BCAA içerir. Karışım ve lezzeti ise vucutgelistirmeci.net tarafından geçerli not almıştır.

olimp-gain-bolic-6000-gainer

Ürünü incelemek için tıklayınız : Olimp Gain Bolic

 

4) Multipower Mass Gainer 3000 GR

Üst düzey Alman teknolojisiyle üretim yapmakta olan Multipower’ın kilo aldırıcı ürünüdür. Sarı kutu imalatını durdurmuş yeni ambalaja geçiş yapmıştır.100 gramında 82 gram karbonhidrat içermektedir. Karışımı ve lezzeti çok güzeldir. Kullanıcıları tarafından tam not almaktadır. Fiyatı ise  209 TL’dir.100 gramında ayrıca 23-26 gram protein içerir. Ürün aynı zamanda sodyum kalsiyon içerir.  Servis başı ise 636 kalori içeriyor.

multipower gainer

Ürünü incelemek için tıklayınız : Multipower mass gainer 3000 gr

 

5) Dymatize Super Mass Gainer

Amerikan patentli bir markadır. Dymatize markası kendini dünya çapında kanıtlamıştır. Bir servisinde 1280 kalori mevcuttur. Kilo almakta güçlük çekenler için idealdir.  52 gram protein ve 252 gram karbonhidrat içermesinin yanında düşük miktarda şeker oranı ihtiva eder.İçerisindeki protein çeşitleri konsantre,kazein,izole ve yumurta proteinidir.A B C D E vitaminleri içerir. Fosfor ve kalsiyum içeriğidemevcuttur.Kalori sindiriminin kolaylaşması için ürüne zytrix adlı sindirim kolaylaştırıcı formüle dahil edilip bu sorun ortadan kaldırılmıştır. İçerisinde 1 gram kreatin ve miktarı belirtilmemiş şekilde glutamine içerir. Bu kreatin oranı düşük bir rakamdır. Buna güvenilip kreatin kullanacaklar kullanmamazlık etmemelidir. Karışım ve lezzet geçerlidir.

İçerik :

1280 kalori

252gr Karbonhidrat

52 gr Protein

10 gr Yağ

A B C D E  vitaminleri

Kreatin ve Glutamin

Potasyum,magnezyum ve fosfor

dymatize

Ürünü incelemek için tıklayınız : Dymatize Super Mass Gainer 5433 Gr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir