En İyi 5 L-Carnitine (Karnitin)

Paylaş

Alo Protein

en-iyi-5-l-carnitine-karnitin

L-carnitine dilimizdeki adıyla karnitin yağın vücudumuzda enerji olarak kullanılmasını sağlar bu şekilde vücuttaki yağlar yakılarak kısa sürede daha fit bir görünüm elde edilir.Vücuttaki yağ yakımını sağlayan en etkili ürünler arasındadır.Sporcu besinlerine baktığımızda piyasada birçok L-Carnitine ürünü mevcut bu da doğal olarak vücut geliştirmecilerin seçim yaparken kafasını karıştırıyor. Bizler sizlerin kafasındaki bu soru işaretlerini bir nebze olsun giderebilmek için en kaliteli 5 L-Carnitine ürününü sıraladık.

  • Power System L-carnitine 3600 mg

Almanya’da üretilen ve en çok tercih edilen ürünlerden birisi olan Power System’in L-Carnitine ürün listemizde ilk sırada yer alıyor.Bir adet sıvı tüp içersinde 3600 mg L-carnitine bulundurmaktadır.Bu ürün şuanda Türkiye’deki en yüksek L-Carnitine dozajı bulunduran üründür. Ürün ampul yani sıvı tüp formatındadır ve ürün toplamda 20 adet sıvı tüpten oluşmaktadır.

power-system-300-mg-l-carnitine

Satın Almak İçin Tıklayın :  Power System L-carnitine

 

  • Multipower L-carnitine Liquid 1800 mg

Karşımızda yine üstün Alman teknolojisiyle üretilen sporcu markası olan Multipower’ın L-Carnitine ürünü yer alıyor.Kullanıcıları tarafından olumlu bir çok geri dönüş alan Multipower L-Carnitine sıvı tüp yani ampul formatında satışa sunulmaktadır. Bir sıvı tüp içersinde 1800 mg karnitin ve yalnızca 2 kalori bulunmaktadır.Kullanıcılar yapmış oldukları yorumlarda ürünün tadına değinmeden geçemiyorlar,kullanıcıların büyük bir çoğunluğu ürünün tadının çok güzel olduğu şeklinde yorum yapmış.Ayrıca ürün içeriğinde hiçbir şekilde laktoz ve aspartam(tatlandırıcı) içermez.Her kutusunda 20 adet ampul bulunmaktadır.

Bu ürün Dünyada ve Türkiye’de en çok tercih edilen L-Carnitine ürünleri arasında yer almaktadır.Denemenizi öneriyorum.

multipower-l-carnitine-likit-yag-yakici-ampul

Satın Almak İçin Tıklayın : Multipower L- Carnitine Liquid

  • Olimp L-Carnitine 3000 mg

Listemizin üçüncü sırasında son zamanlarda sporcu besinleri arasında popüler hale gelen Polonyalı bir firma olan Olimp markasının L-Carnitine ürünü var.Olimp L-Carnitine yüksek kalitesinin yanında düşük fiyatlarıyla dikkat çekmekte.Bir servisinde 3000 mg‘lik içeriği ve fiyat performans oranı ile listemize dahil ediyoruz.Bir servisinde 3000 mg karnitin içermesinin yanında B6 vitamini de içermektedir.Bir ambalajında 20 sıvı tüp bulunmaktadır. Sıvı tüp (ampul) olması sebebiyle ise kullanımı oldukça kolaydır.

olim-l-carnitine-ampul

Satın Almak İçin Tıklayın : Olimp L-Carnitine 3000 mg

  • Nutrade L-Carnitine Liquid 3500 mg 20 Ampul

Nutrada L-Carnitine de diğer ürünlerimiz gibi sıvı formda yer alan bir L-Carnitine ürünüdür.Alman teknolojisiyle üretilmiştir. Her bir sıvı tüpte 3500 mg saf karnitin bulunmaktadır. Bu ürün düşük fiyatına rağmen yüksek miktarda karnitin içerir bu yüzden bir çok sporcu tarafından tercih edilir.Bir paketinde 20 sıvı tüp bulunmaktadır. Nutrade markası da son yıllarda Türkiye’de kendine önemli bir yer edinmeye başlayan sporcu gıdaları firmaları arasındadır.

nutrade-l-carnitine-satin-al

Satın Almak İçin Tıklayın: Nutrade L-Carnitine Liquid 3500 mg 20 Ampul

 

  • Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ml

Son sırada hepimizin yakından tanıdığı bir Türk firması var. Sporcu besinleri üretiminde hepimizin gurur kaynağı Hardline Nutrition sıvı L-Karnitin ürünü en iyi 5 L-Carnitine arasında kendine yer buluyor. Hardline Nutrution uygun fiyat ve kaliteyi bir arada topluyor,Türk firması olması da kendisine duyulan güveni arttırıyor.Ürün Türkiye’de çok fazla satılıyor yorumlara bakıldığında fiyat – performans açısından olumlu geri dönüşler alıyorlar.

Biraz da ürünün içeriğine göz gezdirelim.Her bir servisinde 1000 mg karnitin ve 200 mg taurin bulunmaktadır.Taurin’de karnitin gibi metabolizmayı hızlandırıp vücudun yağ yakımını hızlandırır. Ürünün sayabileceğimiz belki de tek dezavantajı ürünün şişe halinde satılması.Diğer ürünler gibi sıvı tüpler halinde satılmıyor,şişenin üzerinde bulunan kapak yardımı ile ürünü tüketiyorsunuz. Tahmin edebileceğiniz üzere taşıması biraz zor ayrıca şişe çanta içerisinde yan yattığında ufakta olsa sızdırma yapabiliyor dikkatli olunması gerekir.Eğer benim için sorun değil diyorsanız içerik ve fiyat performansına baktığımızda bu durumu gözardı edebilir ve ürünü kullanabilirsiniz.

hardline-l-karnitin-1000-ml-yag-yakici

Satın Almak İçin Tıklayın : Hardline L-Karnitin Sıvı 1000 ml

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir