En İyi 5 Protein Tozu

Paylaş

Alo Protein

En iyi protein tozu hangisi ? Protein tozu alırken aklımızdaki soruların başında geliyor. En iyi olmasa da sizler için en iyi 5 protein tozunu inceleyip,eleyip listelemek istedik. Bu listeyi hazırlarken şunu söylemekte fayda var. Kesinlikle bu protein tozlarını almalısınız gibi bir düşünce ortaya çıksın istemiyoruz. Sadece vucutgelistirmeci.net olarak incelemelerimiz bunlardır.

 • Nutrade Premium Whey Protein

Ürünün 30 gramında 23.1 protein vardır. Çikolata ve çilek aromalıdır. Ürün Almanya’da üretilmektedir. 2250 gramdır ve 0 ‘a yakın derecede laktoz içerir.Karışımı ise mükemmel derecededir. Lezzet olarak 10 üzerinden 10 diyebiliriz.

si ile elde edilmiş %65 oranında İzole Whey protein içeriği- İzole Süt Protein içeriği mevcuttur.Bir servisinde 4800 mg  BCAA, 4500 mg Glutamin içerir. Aspartam üründe bulunmaz. Whey ağırlık bir protein tozudur. Ürün ayrıca gluten içermemektedir.

nutrade-premium-whey-protein-tozu

Ürünü incelemek için tıklayın : Nutrade Premium Protein 2250 gr

 • Multipower 100 PureWhey Protein

Multipower Alman markasıdır. Türkiye’nin en eski sporcu gıdaları markası diyebiliriz. Kalitesi ile dünyada ve Türkiye’de kabul görmüş bir markadır.30 gramında 24 gram protein içerir ve amino asit değerleri çok yüksektir. Servis sayısı 67’dir. Muz-mango,Kahve-Karamel,Çilek,Çikolata aromaları mevcuttur.  %80 oranında whey protein mevcuttur. 3 Farklı protein içeriği vardır. Bunlar hidrolize, izole ve konsantredir. Şeker ve karbonhidrat oranı düşüktür. İr servisinde 5700 mg BCAA içerir. Protein sentezini desteklemek amacıyla içerisine B6 vitamini ilave edilmiştir.

Multipower-100-Pure-Whey-Protein-2000-gr-yeni

Ürünü incelemek için tıklayın : Multipower 100 PureWhey

 • HardlineWhey 3Matrix 2300

%100 yerli bir firmadır. Helal sertifikasına sahiptir. Hammaddelerini yurtdışından temin etmektedirler. Kompleks bir protein tozudur. Üç farklı protein içerir. Konsantre, izole ve hidrolizedir. Üç aşamalı olduğu için uzun süre kaslarınızı besler ve uzun süreli kas gelişimi sağlar. Karışım ve lezzeti tarafımızca geçerli not almıştır.44 gramında 35.3 gram protein içerir. Yağ ve karbonhidrat oranı düşüktür.

4000 gram, 2300 gram ve 908 gramlık ambalajlar halinde satılmaktadır. Çilek,çikolata ve tarçın-sahlep aroması vardır.

hardline-whey-3matrix-2300-gram-protein-tozu

Ürünü incelemek için tıklayın : Hardlinewhey 3 matrix

 • Optimum Gold Standard Whey

Dünya’nın en çok tercih edilen protein tozudur. Sebebi ise içeriğinin karşısındaki fiyat avantajıdır.  Fiyatının yanında 74 servis olması ürünü çok cazip hale getirmektedir. Ürün 3 sene üst üste yılın protein tozu seçilmiştir. İzole ve konsantre proteinden oluşmaktadır. Karışımı mükemmeldir. 24 gramında 1 gr yağ ve 3 gram karbonhidrat içerir. Bu sebeple yağlanmadan kas kütlesi eklemenize yardımcı olur. Son olarak bir servisinde 4 gram glutamine içermektedir.

optimum-gold-standard-whey

Ürünü incelemek için tıklayınız : Optimum Gold Standart Whey

 • Olimp Whey Protein 2200 Gr

Polonya menşeilidir. Olimp Nutrition Doğu Avrupa!nın en büyük sporcu gıdaları markalarından birisidir. Türkiye’de ise uzun yıllardır sporcu gıdaları sektöründe boy göstermektedir.2200 ve 700 gramlık ambalajlarla satışa sunulmaktadır.Ürün 62 servistir.  Çikolata ve çilek aromalıdır.35 gramında 26.5 gram protein 2.7 gram karbonhidrat ve 2.1 gram şeker içerir. Karbonhidrat ve şeker oranının düşüklüğü kilo almadan kas kütlesi kazanmanıza yardımcı olur.5035 mg oranında servis başı BCAA içerir. Bu ürünü de güvenle kullanabileceğinizi belirtmek istiyoruz.

13187604_1595543230756390_1014295008_n

Ürünü incelemek için tıklayınız : Olimp Whey Protein

 1. Hasan Kırlı dedi ki:

  Nutrade premium proteini daha önce denedim karışımı oldukça başarılı

 2. İbrahim dedi ki:

  Kullandıgım en iyi protein tozu olarak optimun gold standart whey markasını önerebilirim yeni başlayanlara. Zengin protein ve bcaa oranı ile antremanlarımın kalitesini oldukça yükseltti diyebilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir