Vücut Geliştirme

Albert Beckles Kol Antrenmanı Programı

Albert Beckles Kol Antrenmanı Programı

Vücut geliştirme sporuna diğer sporculara kıyasla oldukça geç başlayan bir isim olan Albert Beckles’ın kol çalışma programından sizlere bahsedeceğiz.Kendisinin 1930 yılında doğduğu bilgisi hakimdir fakat bazı kişiler bu tarihin 8 yıl sonrası olduğu belirtmektedir.Eğer 1930 yılında doğmuş olduğunu var sayarsak 1985 yılında yani 55 yaşında MR.Olympia’da ikinci olmuştur.Bundan 5 sene sonra yani 60 yaşında ise son olarak IFBB şampiyonluğunu elde etmiştir.Yani yaşına göre yaptıkları muazzam.Onu izleyenler bicepslerinin tepelerine ve tricepslerinin şekline bayılırdı.

Albert Beckles biceps antrenmanı yaparken curl hareketlerinin tepe noktasında biceps kaslarını maksimum şekilde kastığını söylüyor.Ayrıca kollarını tepeye çıkarken hiç çevirmediğini en tepe noktasında ise bileğini dışa doğru çevirdiğini belirtiyor.

Albert Beckles Kol Çalışma Programı

Oturarak Dumbbell Curl 4 Set 8-10 Tekrar
Makarada Curl 4 Set 8-10 Tekrar
Concentration curls 3 Set 8-12 Tekrar
Tek Kol Makarada curl 3 Set 8-12 Tekrar

Size Özel Hazırlanan Ücretsiz Beslenme ve Vücut Geliştirme Programı İçin Lütfen Mail Adresinizi Yazarak Yorumunuzu Ekleyin ! Programınız Size Ulaşmazsa Bize Tekrar Yazmaktan Çekinmeyin !
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.