Amix Monster Beef Protein Tozu İncelemesi

Amix Monster Beef protein tozu piyasada bulunan diğer protein tozlarından çok farklı.Bu farklılığın nedeni Amix Monster Beef’in kırmızı et proteini içermesi.Kırmızı Et Proteininden elde edilen Amix Monster Beef adlı  protein tozu sahip olduğunuz kas kütlesini hızlı bir şekilde arttırmak için çok etkili bir protein tozu. Amix Anabolic Monster Beef ‘in büyük bir kısmı hidrolize edilmiş olan sığır eti proteininden oluşmaktadır. İçerdiği yüksek miktardaki amino asit değerleriyle de yağsız kas oranının artmasını hızlı bir biçimde gerçekleştirmektedir.2013 yılının başlarından itibaren yavaş yavaş Türkiye’de de satılmaya başlayan ürünün besin değerlerine bir göz atalım.


Ürünün içerisinde bulunan yağ ve karbonhidrat miktarı oldukça az.33 gramlık 1 servisin içerisinde 0.5 gram yağ bulunurken,0.5 gram da karbonhidrat bulunmakta.Buna ek olarak Amix Anabolic Monster Beef ‘in içeriğinde bulunan arginin ve kreatin miktarları göz ardı edilemeyecek seviyede.Bu protein tozu içerisinde bir ölçekte 2.5 gram kreatin monohidrat bulunurken 750 miligram da Arginine , Beta Alanine ve Citruline Malate üçlüsü bulunmakta.

Amix Monster Beef Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

İhtiyacınıza göre antrenman günleri antrenman öncesi ve sonrası 1 er ölçek olacak şekilde 250-300 ml. su veya süt ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Antrenman yapmadığınız günlerde de 1 ölçek şeklinde tüketebilirsiniz.

Fiyat:2200 gramlık ürünün fiyatı 160-170 TL arasında değişmektedir.

Amix Monster Beef Protein Tozu içeriği

amix anabolic içerikEtiketler

YORUM YAZIN