Baldır İnceltme Hareketleri

Baldır bölgesinin kalın olması kadınların sevmediği bir şeydir. Ama komik bir gerçekte vardır ki o da çok sevdikleri topuklu ayakkabılar buna sebep olan önemli bir etkendir. Öncelikle yapılması gerekli olan ilk hareket yüksek topuklu ayakkabı giymeyi azaltmaktır. İkinci olarak ise düz bir yolda yürüyüş yapmaktır. Bunun dışında yapılması gerekli olansa belli spor hareketlerini yapmaktır. Bahsedilecek 3 tane hareket mevcuttur.


Yapılacak Hareketler

  • İlk harekette yere ayaklar düz olacak şekilde oturmaktır. Ardından ise ayakları ellerle tutup çekmektir. Bu şekilde 15 saniye kalmalı ve bu hareket 3 kez tekrarlanmalıdır.
  • İkinci harekette ise yapılması gerekli olan şey ayak tabanları tam yere basarken eğilip ellerde yerde olacak şekilde bir üçgen oluşturulur. Bu şekilde bir süre kalınır. İsteğe göre de omuzlardan esneme hareketi yapılır.
  • Son harekette ise yapılması gereken şey kollar dirseklere kadar duvara yapıştırılmalı ve aynı zamanda bir ayak öne gelecek şekilde büyük bir adım atılmalı bu adımdaki öndeki ayağın ucu duvara değmelidir. Son olarak ise dizler kırılmalı ve bu şekilde bir süre durmak gereklidir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Baldır İnceltme Hareketleri için yorumda bulun

    Baldır İnceltme Hareketleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Baldır İnceltme Hareketleri için ilk yorumu yapabilirsin.