Vücut Geliştirme

Danabol Nedir Yan Etkileri Nelerdir ?

Danabol Nedir Yan Etkileri Nelerdir ?

Spor sağlıklı olmak isteyen her insanın yapması gereken bir eylemdir. Sporcular çeşitli spor dallarına ilgi duyabilirler. Bazı insanlar ise vücut geliştirme konusunda kendilerine bir yol çizerek sporu hayatına almaktadır. Spor yapan insanların birçoğu, gerekli egzersizleri yaparken aynı zamanda yiyecek alışkanlıklarını da düzenlemesi gerekmektedir. Hatta tüketmiş olduğu besinlerin haricinde uyku saatlerini, günün hangi saatinde uyuyup uyanacaklarını, hangi saatlerde hangi besinleri tüketeceklerine kadar hayatlarını birçok alanda planlamaları gerekmektedir.  Bazı bireyler ise yaptıkları spordan çok kısa süre içerisinde verim almak isterler. Bunu gerçekleştirmek için ise bazı spor destek ürünlerine başvurmaktadırlar. Spor destek ürünleri sayesinde çok kısa süre içerisinde beklenen görüntüye ulaşmak mümkündür. Spor destek ürünlerinden bir tanesi olarak da danabol karşımıza çıkmaktadır. Sizlere bu yazımızda, danabol nedir yan etkileri nelerdir konusundaki bilgilerimizi paylaşmak istiyoruz.

Danabol Nedir ?

Son zamanların spor gündeminde oldukça yaygın olarak kullanılan Danabol, steroid grubunda oldukça iyi seviyede olan bir ürün olarak karşımıza çıkar. Üretim yeri Bulgaristan olan ürün, kısa süre içerisinde Türkiye ve birçok ülkeye satılmaya başlanmıştır. İlk olarak 1956 yılında üretilmiştir.  Oldukça uzun yıllardan beri spor destek ürünü olarak kullanılmaktadır. Danabolü kullanan herkes, kısa süre içerisinde etkisini görebilecektir. Bu sebepten dolayı oldukça tercih edilmektedir. Spor yapan insanların birçoğu çok kısa bir süre içerisinde yapmış olduğu çalışmaların sonucunu almak ister. Aynı zamanda kolay kullanımı açısından da oldukça pratik bir üründür. Ürün ülkemizde birçok eczane tarafından reçetesiz olarak insanlara ulaştırılmaktadır.

Danabol Nasıl Kullanılır ?

Danabol sektörde 10mg tabletler halinde üretildiğini görmekteyiz. Bu üretimi sayesinde oldukça kolay bir şekilde tüketilebilir. Kullanıcılar bol miktarda su ile birlikte kolayca vücutlarına almaktadırlar. Tavsiye edilen kullanım miktarı gün içerisinde 2-4 arasıdır. Kullanan kullanıcıların fizyolojik özellikleri ve yapmış oldukları spora göre dozunun ayarlanabilir. Uzmanlar tarafından günlük 15-40mg arasında tüketim uygun görülmektedir. Daha fazla kullanım gerçekleştiren bireyler yan etkilerini görmesinin haricinde, üründen verim alamazlar. Maksimum olarak kullanabilecekleri doz günlük olarak 50mgdır.

Danabol Yan Etkileri Nelerdir ?

Genel olarak kullanan insanların birçoğunda yan etkileri görülmemektedir. Vücudunu tam olarak hazır hissetmeyen insanlarda, herhangi bir rahatsızlığı olanlarda ve yanlış kullanım sonucunda yan etkileriyle karşılaşılmaktadır. Danabol ürününün yan etkileri olarak kan basıncının yükselmesi en yaygın olanıdır. Birçok insan tarafından bu durum risk taşımaz. Kolesterol hastalarının bu gibi ürünleri kullanmalarını pek tavsiye etmiyoruz. Çünkü ürünü kullanan insanların yan etki olarak kolesterol etkisini görmeleri mümkündür, aynı zamanda kolesterol etkisini daha fazla arttıracağı daha fazla büyümesi söz konusu olacağı için kullanmalarını uygun görmüyoruz. Bunların haricinde bazı insanlarda, vücutlarının belirli yerlerinde ödem oluştuğu görülmektedir. Ödem oluşması ürün kullanımı bırakıldığında geçecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.