Vücut Geliştirme

Eti Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

26.01.2019
9.835
Eti Cici Bebe Kilo Aldırır Mı?

Eti Cici Bebe’nin kilo aldırması kilo almak isteyen kişiler arasında bilinen bir yöntemdir. Kilo almak isteyen kişiler düzenli olarak bebe bisküvi tüketirlerse, 1 ay içerisinde gözle görülür sonuçlar elde edebilirler. Cici Bebe kalori açısından yüksek olduğundan hızlı şekilde kilo aldırır.

Bebe Bisküvisi ile Kilo Almak İsteyenlere Alternatif Öneri

Bebe bisküvisi yüksek şeker ve yağ oranına sahiptir. Bu neden ile bebe bisküvisi sağlıklı kilo almak isteyen kişiler tarafından tercih edilmemelidir. Kilo almak için kalori değeri yüksek olan sağlıklı besinler tercih edilmelidir. Fındık, fıstık, ceviz gibi kuru yemişler kalorisi yüksek olan ve kilo alımını kolaylaştıran besinlerdendir. Bununla birlikte pekmez ve tereyağı da kaloriden zengin olduklarından kilo alımına destek olacaktır.

Cici Bebe Kilo Almak İçin Nasıl Kullanılır?

Bebe bisküvisi kilo almak istiyorum diyenler her gün düzenli olarak bu bisküviyi tüketmelidirler. Sabah kahvaltılarında 5 10 adet bebe bisküvisini sütle karıştırarak tüketebilirler. Öğlen yemeklerinden sonra ara öğün olarak 2 ya da 3 tane bisküvi tüketilebilir. Akşam yemeklerin yanında ekmek yerine bu bisküvi tüketilebilir. Peki, Cici Bebe kilo almak için nasıl kullanılır? Bisküviyi bir tabak içerisinde ezerek tüketebileceğiniz gibi, bütün halde çay yanında da tüketebilirsiniz. Tabak içerisinde ezilmesi sindiriminin kolaylaşmasına yardımcı olacaktır.

Cici Bebe Kilo Almak İsteyenlere Hızlı Kilo Aldıran Tarif

Cici Bebe ile kilo alma tarifi kilo almak isteyen kişiler tarafından sıklıkla araştırılmıştır. Aşağıda yer alan tarifi uyguladığınız takdirde 1 ay içinde 5 kiloya kadar kilo almanız mümkün.

Gerekli malzemeler:

1 Avokado,

2 avuç Kuru yemiş,

1 Muz,

1 çay kaşığı zeytinyağı,

10 adet Cici bebe bisküvisi,

1 bardak Taze sıkılmış meyve suyu ya da süt.

Nasıl Yapılır?

Malzemeleri bir blenderın içerisine koyarak öğütün. Düzenli olarak her gün sabah uyandığınızda aç karnınıza akşamları yatmadan 2 saat önce tüketin.

Kakaolu Eti Cici Bebe ile Kilo Alımı Tarifi

Gerekli malzemeler:

20 adet cici bebe bisküvisi,

2 yemek kaşığı kakao,

Bol yağlı süt,

1 yemek kaşığı tahin.

Nasıl yapılır?

Malzemeleri bir kase içerisine koyduktan sonra üzerine soğuk süt ekleyin. İsteğe göre üzerine tarçın da konulabilir. Bu sayede kan şekeri dengelenecek ve tatlı isteği bastırılacaktır. Öğlen ara öğün olarak da bu tarif kullanılabilir.

  • Bu tarifle birlikte ara öğünlerde bir iki avuç kuru yemiş yenmelidir.
  • Kahvaltılarda istenilen miktarda tahin pekmez karışımı ya da keçi boynuzu pekmezi tüketilebilir.
  • Kahvaltılarda ve ara öğünlerde doğal fındık ve fıstık ezmesi tüketilmelidir. Doğal olmayan besinler tüketilmemeli, organik olduğundan emin olunan gıdalar mümkünse tercih edilmelidir.
  • Kalorisi yüksek besinler tercih edilirken, bu besinler sağlıklı olmayan besinlerden seçilmemelidir.


Size Özel Hazırlanan Ücretsiz Beslenme ve Vücut Geliştirme Programı İçin Lütfen Mail Adresinizi Yazarak Yorumunuzu Ekleyin ! Programınız Size Ulaşmazsa Bize Tekrar Yazmaktan Çekinmeyin !
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.