Vücut Geliştirme

Hızlı yağ yakmak için bilmeniz gerekenler

30.04.2014
2.159
Hızlı yağ yakmak için bilmeniz gerekenler

yağ yakmak için yapılması gerekenler

Hızlı yağ yakmak istiyorsunuz fakat metabolizmanız yeteri kadar hızlı değilse,hala aynı yağ oranına sahipseniz,kullandığınız diyetler işe yaramıyorsa belki bir yerlerde birşeyleri eksik yapıyorsunuzdur.Muhtemelen size tek tek anlatacağım hızlı yağ yakmak konusunda yeteri kadar bilginiz olmadığından bir ilerleme kaydedemiyorsunuzdur.Yaptığım çeşitli araştırmalarla birlikte yağ yakımı hakkında önemli bilgilere sahip oldum herhangi bir diyet programı kullanmadan yağ oranımı 1 sene içerisinde %16 dan %12.5 a düşürdüm herhangi bir kilo kaybı yaşamadım.Sizlere yağlarımı yakarken neler uyguladığımı anlatacağım.

Hızlı yağ yakmak için ne yapmam gerekli?

Öncelikle inanın

İnanmak başarmanın yarısıdır lafı günlük hayatta bir çok sefer duyduğumuz,bu tarz durumlarla sık sık karşı karşıya kaldığımızda kullanılan bir laftır.Ben bu lafa sonuna kadar katılıyorum.Birşeye çok ulaşmak istiyorsanız öncelikle onu çok istemelisiniz.Eğer gerçekten kilo verip,hızlı yağ yakmak istiyorsanız daha önceden bunları başarmış kişilerin fotoğraflarına bakarak kendinizi domine edin veya bir tane çok beğendiğiniz bir elbise var onun içine gireceğinizi hayal edin.Bu düşüncenin size tahmin ettiğinizden çok daha fazla yararı olacaktır emin olun.

Ağırlık kaldırın ve sistemli bir şekilde fitness programları uygulayın

Metabolizmanızın hızını belirleyen önemli unsurlardan birisi kaslardır.Erkeklerin bayanlara göre kas miktarı fazladır ve metabolizmaları daha çok çalışır bu yüzden kilo vermeye daha yatkındırlar.

Kız arkadaşımla birlikte spora gidiyoruz ve kendisi ağırlık kaldırdığında kaslı bir kadın olacağını düşünüyor ve ağırlık kaldırmaktan korkuyor.Kadınların hormonsal seviyelerinin salgılanması belirli bir yere kadardır.Bu nedenden dolayı büyüme hormonu çok salgılanmayacağından,kaslarında erkeklerdeki gibi bir büyüme söz konusu olmayacaktır.Bu nedenle ağırlık kaldırmaktan korkmayın.Yaptığınız çeşitli fitness hareketleri sizi daha sıkı bir görünüme sokacaktır.Haftada 3 gün 1 saat şeklinde ağırlık çalışmanız size yağ yakma konusunda büyük fayda sağlayacaktır.

Cardio’yu kesinlikle eksik bırakmayın

Yağ yakmak için mutlaka uygulamanız gereken maddelerden bir taneside kardiyovasküler programlar uygulamaktır.En çok tercih edilen yöntem ise yürüyüştür.Düzenli ve tempolu bir şekilde yürürseniz yağ yakmak sizin için çok kolay olacaktır.Peki düzen ve tempolu yürüyüşten kasıt nedir? Düzenli bir şekilde yürüyüş 30-40 dakika civarında olmalıdır.Yürüyüş esnasında kalp atış hızınızın 130 ve üzerinde olması önemlidir en fazla yağ yakımı için bu gereklidir.Ek olarak, benim size önerim koşamıyorsanız makinenin eğimini arttırarak tempolu bir şekilde yürümenizdir bu size koşmaya yakın kalori kaybı sağlar.

Yemeklerinizi tüketmeyi bırakmayın

Günlük yediğiniz yemekler vücudunuzun enerji deposudur eğer aldığınız besinlerde belirli bir seviyenin altına düşerseniz hem metabolizmanızın çalışma düzeni bozulur hem de sağlık problemleri ile karşılaşırsınız.Bunları engellemek ve düzenli yağ yakmak için günlük besinlerinizin kalori miktarı minimum 1200 olsun.1 ayda yüksek miktarda kilo verdiren diyetlerden uzak durun,bu diyetler sadece gösteriş içindir diyeti bıraktıktan sonra aynı kiloları geri almanız yüksek ihtimaldir.Sizin için 1 ay içerisinde verilecek 2 kilo mükemmeldir.

Yağ yakıcı besinler tüketin

Yağ yakmak için tüketmeniz gereken,metabolizmanızı hızlandıracak birkaç besin vardır.Bunlar : tarçın,yeşilçay,acı biber,yağsız süt gibi ürünlerdir.Bu tarz ürünleri yağ yakmak için mutlaka kullanmalısınız.Ayrıca gün içerisinde tüketeceğiniz 2.5 litre su da size hızlı yağ yakmak konusunda önemli bir avantaj kazandırır.

Sizinle hızlı yağ yakmak konusunda paylaşmış olduğum bu bilgileri kullandığınızda kendi vücüdunuzdaki değişimleri kısa sürede fark edeceksiniz.Hızlı yağ yakımı ile ilgili sorular sormak isterseniz  yorum bölümünü veya iletişim kısmını kullanabilirsiniz.

Son olarakta sizlere moral kaynağı olacak hızlı yağ yakma konusunda başarılı olan insanlardan birkaçının öncesi ve sonrası şeklindeki fotoğraflarını paylaşalım.

hızlı yağ yakmak nasıl hızlı yağ yakarım yağ yakımı

Size Özel Hazırlanan Ücretsiz Beslenme ve Vücut Geliştirme Programı İçin Lütfen Mail Adresinizi Yazarak Yorumunuzu Ekleyin ! Programınız Size Ulaşmazsa Bize Tekrar Yazmaktan Çekinmeyin !
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.