Nitrofull Whey Protein Tozu

Nitrofull Whey Protein %100 Özellikleri Nelerdir?

Yüksek ve orta düzey kas çalışanların tercih ettiği bir üründür. İçeriğindeki muz aroması ağızda hoş bir tat bırakır. Performans açısından son derece kaliteli bir üründür. Yüksek enerji harcayanların kas yıkımını engellemek adına bu ürünü tercih ettiklerine sık sık şahit olduk. Vücudun protein ihtiyacını karşılamak için nitrofull whey ideal bir seçim olacaktır.


nitro full besin değer

Nitrofull Whey Protein Tech Fiyatları

Ürünün Türkiye satış fiyatı 180-220 TL arasında değişiklik göstermekte bu fiyat 4.5kg’lık ürünler için geçerli. Bu ürünü alırken dikakt edilmesi gerek şey kontsantre değil de  %100 Whey yazanı almaktır.

Nitrofull Whey Protein Kullanımı

Spora başlamadan 1 saat önce veya spordan hemen sonra kullanılması idealdir. 1 ölçek 300 ml suya karıştırılarak veya yağsız süte koyularak tüketilir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Denendi dedi ki:

    Ürünü ilk fitnessa başladığım yıllarda yani 2013 yılının sonlarında spor salonu hocasının tavsiyesi üzerine almıştım. Kullanmaya başlayınca sindirimimde büyük sorunlar oluştu ve su ile karışınca gök kuşağı gibi farklı renklere bürünüyordu ve gelişimime hiçbir katkısı olmadı. Ürünü bırakmak zorunda kaldım ve salonu değiştirerek evime uzak olsada bilindik bir salona gittim ve orada durumu izah ettiğimde merdiven altı ürün olduğunu protein tozu ile alakası olmadığını söylediler. Uzak durun spor yapıp sağlıklı olacağım derken sağlığınızdan olmayın.