Vücut Geliştirme

Optimum Serious Mass Yorumları ve İçeriği

18.12.2018
876
Optimum Serious Mass Yorumları ve İçeriği

Optimum Serious Mass kullananlar ürünün fiyatına göre yüksek performans gösterdiği görüşünde birleşmektedir. Vücut geliştirme sporuna yeni başlayanlar için önerilen protein tozu markaları arasında yer alan Optimum Serious Mass, aynı zamanda kilo aldırıcı özelliği ile de kas hacmini artırmak için kilo almaya ihtiyaç duyan kişilerce sıklıkla tercih edilmektedir. Genel anlamı itibari ile kullananlar tarafından beğenilen bu ürün ile ilgili kesin yargılara varılabilmesi için ürünün içeriği, sağladığı faydalar ve kullanım şekilleri hakkında bilgi sahibi olmakta fayda vardır.

Optimum Serious Mass İçeriğinde Neler Vardır?

Kilo aldırıcı gıda takviyesi olarak kullanılan Optimum Serious Mass, 2,72 kg ve 5,45 kg’lık kutularda satışa sunulmaktadır. Optimum Serious Mass Gainer gıda takviyesini her kullandığınız;

 • 600 ml su ile karıştırmayı tercih ettiğinizde 1250 kalori, 600 ml yarım yağlı süt ile karıştırmayı tercih ettiğinizde 1640 kalori,
 • 50 gr peynir altı, yumurta ve kazeinden elde edilmiş protein,
 • 250 gr karbonhidrat

Vücudunuza takviye edilecektir. Ürün karbonhidrat içeriğinden anlaşılacağı gibi kısa sürede kilo alarak kas kütlenizi kolayca artırabileceksiniz.

Optimum Serious Mass Nasıl Kullanılmalıdır?

Tedarikçi firma tarafından Serious Mass kullanımı için cinsiyet ve ağırlığa göre aşağıdaki günlük kullanım miktarı önerilmektedir:

 • 50 ila 65 kg arasında bir erkek vücut geliştirici için hafif ve orta ağırlıkta antrenmanlar yapıldığında 1 ölçek, ağır ağırlıklarla antrenmanlar yapıldığında ise 2 ölçek kullanılmalıdır.
 • 65 ila 80 kg arasında bir erkek vücut geliştirici için hafif ağırlıkta antrenmanlar yapıldığında 1 ölçek, orta ve ağır ağırlıklarla antrenmanlar yapıldığında ise 2 ölçek kullanılmalıdır.
 • 80 ila 95 kg arasında bir erkek vücut geliştirici için hafif ağırlıkta antrenmanlar yapıldığında 2 ölçek, orta ve ağır ağırlıklarla antrenmanlar yapıldığında ise 3 ölçek kullanılmalıdır.
 • 45 ila 55 kg arasında bir bayan vücut geliştirici için hafif ağırlıkta antrenmanlar yapıldığında 1/2 ölçek, orta ve ağır ağırlıklarla antrenmanlar yapıldığında ise 1 ölçek kullanılmalıdır.
 • 55 ila 65 kg arasında bir bayan vücut geliştirici için hafif ve orta ağırlıkta antrenmanlar yapıldığında 1 ölçek, ağır ağırlıklarla antrenmanlar yapıldığında ise 2 ölçek kullanılmalıdır.
 • 65 ila 75 kg arasında bir bayan vücut geliştirici için hafif ağırlıkta antrenmanlar yapıldığında 1 ölçek, orta ve ağır ağırlıklarla antrenmanlar yapıldığında ise 2 ila 3 ölçek kullanılmalıdır.

Firma tarafından belirlenen ölçek 334 gr olup bu miktarla belirlenen ölçeklerin gün içerisinde;

 • Antrenman sonrası,
 • Öğün araları,
 • Yatmadan önce

Şeklinde belirlenen ölçekler dağıtılarak kullanılması gereklidir. Kilo alma isteğinize göre ölçeklerde esneklikler yaparak kendiniz için ideal ölçüleri belirleyebilirsiniz.

Optimum Serious Mass Kullanıcılarının Ürün Hakkındaki Düşünceleri Nelerdir?

Yazımıza başlarken Serious Mass karbonhidrat tozu yorumları incelendiğinde kullanıcıların genel anlamda üründen duydukları memnuniyetten bahsetmiştik. Amerika’nın en iyi ürünü olarak nitelendirilen bu takviye hakkında aklınızda soru işareti kalmaması açısından açılmış Optimum Serious Mass Forum siteleri içerisinde yer alan yorumların ana başlıklarını aşağıda sizler için derledik. Ürünün kullananlar genel olarak;

 • Ürünün kilo aldırmada başarılı sonuçlar ortaya koyduğu,
 • Fiyatına göre ürünün performansının çok yüksek olduğu,
 • Bir seferde bir kaşık kullanmanın yeterli olduğu,
 • Ürünün aromalarının kullanım sırasında rahatsızlık vermediği,
 • Ürünün hazmının kolay olduğu ve farklı marka takviyeler gibi şişkinlik meydana getirmediği

Hakkında fikir birliğine varmışlardır. Ürünü kullanmayı düşünüyorsanız indirimli olarak satışta olduğu şu günlerde sunulan 3’lü fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Vücut geliştirmeye yeni başlıyor ve zor kilo almaktan şikayet ediyorsanız kullanıcılarının büyük çoğunluğunun beğendiği bu karbonhidrat içerikli kilo aldırıcı takviyeyi deneyebilirsiniz.

Size Özel Hazırlanan Ücretsiz Beslenme ve Vücut Geliştirme Programı İçin Lütfen Mail Adresinizi Yazarak Yorumunuzu Ekleyin ! Programınız Size Ulaşmazsa Bize Tekrar Yazmaktan Çekinmeyin !
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.