Vücut Geliştirme

Optimum Whey 100% Whey Gold Standart Protein Tozu İncelemesi

20.04.2018
918
Optimum Whey 100% Whey Gold Standart Protein Tozu İncelemesi

Kutularının üzerinde dünyanın 1 numaralı protein tozu markası şeklinde bir ibare bulunan ve bundan ötürü bir çok vücut geliştirmecinin favorisi haline gelen Optimum Whey 100% Whey Gold Standart Protein Tozu 2273 Gr hakkında değerlendirmelerde bulunacağım.Kendim de bu protein tozunu zamanında kullandığım için objektif bir biçimde değerlendirebileceğimi düşünüyorum.

Ürünün içeriği:

Bir ölçek (30 gram) içerisinde :

-24 gram protein
-1 gram yağ
-3 gram karbonhidrat bulunmaktadır.Bu 3 gram karbonhidratın 1.2 gramı şekerdir.

1 Kutu Optimum Nutrition Whey 100% Whey Gold Standart Protein Tozu 74 ölçeklik kullanım sağlıyor.

Protein tozlarının kullanımındaki asıl amaç sporcu performansına destek olmaktır.Bu yüzden vücutta kana çabuk karışan protein tozları tercih edilmelidir.İçeriği çok kompleks olan protein tozlarında ürünlerin kana karışması geç olabilir.Fakat Optimum Whey sade içeriği ile kana oldukça çabuk karışıyor ve etkisini kısa sürede görüyorsunuz.

Ürünün içerisinde belirttiğimiz değerlere ek olarak 30 mg kolesterol, 130 mg sodyum, 5 gram BCAA ve 4 gram glutamin bulunmaktadır.

Protein tozunun tadına değinmek gerekirse kullandığım dönemlerde içim konusunda hiç sıkıntı yaşamamıştım. Su ile birlikte çok rahat bir şekilde tüketiyordum ve kolayca karışıyordu.Süt ile de bir iki defa denedim fakat midem hassas olduğu için gaz problemleri ile karşılaşmıştım ve suyla tüketmeye devam ettim. Aroma olarak çilek,muz ve çikolata seçenekleri var ben çikolatayı denemiştim.

Benim yorumum: Çevremde bu ürünü kullanan pek çok insan gayet memnun ve kullanmaya da devam ediyorlar. Oldukça verim aldıklarını belirtiyorlar. Zaten ürün dünya genelinde protein tozu denilince ilk akla gelen ürünlerdendir. Ben bu ürünü vücut geliştirmeye başladıktan 6 ay sonra kullanmıştım. Sadece tek kutu kullandım. Açıkçası pek verim alamadım ama bunu kendi verimsiz çalışmama bağlamam daha doğru olur sanırım. Çünkü ek besinleri vücudunuza aldığınızda,antrenmanlarda göstermeniz gereken performansın daha yüksek olması gerekmektedir. Ben o dönemlerde pek ağır girip kendimi zorlamamıştım açıkçası. Bu ürünü o zamandan sonra hiç kullanmadım zaten 1 yıldır da herhangi bir ek besin kullanmıyorum yeniden başlarsam sıkı bir antrenman programı ile kombine edilmiş şekilde kullanacağım.

Fiyat: Bu ürünün fiyatına değinmek gerekirse bir çok satış sitesinde değişiklik gösteriyor. Ama genel olarak fiyatı 199 TL’dir.

Size Özel Hazırlanan Ücretsiz Beslenme ve Vücut Geliştirme Programı İçin Lütfen Mail Adresinizi Yazarak Yorumunuzu Ekleyin ! Programınız Size Ulaşmazsa Bize Tekrar Yazmaktan Çekinmeyin !
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.