Vitargo Nedir ? Nasıl Kullanılır


Vitargo,genellikle sporcuların tercih ettiği önemli bir enerji kaynağıdır.Vitargo glukoz ve diğer basit şekerleri içeren enerji içeceklerine göre üstündür.Bunun nedeni karbonhidrat emiliminin tüm diğer karbonhidrat kaynaklarına göre çok daha hızlı olması ve enerji ihtiyacını kısa süre içersinde karşılayabilmesidir. Vitargo 11 dakika gibi çok kısa sürede insan vücudunda dolaşıma katılarak , bireyin spor sırasında glikojen depolarının mümkün olduğunca dolu olmasını sağlar. Spor öncesinde alınan besinlerin,spor sırasında yaptıkları şişkinlik bir çok bireyi olumsuz yönde etkiler.Vitargo mide de herhangi bir şişkinlik belirtisine neden olmaz.

Vitargo Kullanımı

Antrenmandan yaklaşık olarak 30 dakika önce 1 servis almanız önerilmektedir.Eğer antrenmanlarınız uzun süre devam ediyorsa ve vücudunuzdaki glikojen depoları tükenecek bu da sizin antrenmanda güç kaybetmenize neden olacaksa bu ürünü antrenman sırasında da tüketebilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Vitargo Nedir ? Nasıl Kullanılır için yorumda bulun

    Vitargo Nedir ? Nasıl Kullanılır için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Vitargo Nedir ? Nasıl Kullanılır için ilk yorumu yapabilirsin.