Vücut Geliştirme

Yasal Uyarı

vucutgelistirmeci.net adresinde yer alan bütün yazılı ve görsel içerik sitemize aittir. Kullanıcılar bilgi, görsel ve dokümanları, sadece bilgi edinme amacıyla kullanabilirler.Bu bilgiler ve görseller vucutgelistirmeci.net sitesinin herhangi bir yazılı izni olmadan kısmen ya da tamamen kopyalanamaz, dağıtılamaz, satılamaz, alt lisansla kullandırılamaz.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek sorundan site, yazarları, editörleri ve uzmanları sorumlu tutulamaz.

vucutgelistirmeci.net sitesindeki yazılar, makaleler veya dokümanlar yanlış bilgi ve hatalı bilgi içeriğine sahip olabilir. Bu sitede yer alan bilgilerin uygulanması sonucunda ortaya çıkacak doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar vucutgelistirmeci.net ve editörler, yazarlar ve uzmanlar sorumlu tutulmayacaktır.

İçerik sağlayıcı sitelerden birisi olan vucutgelistirmeci.net adresinde, 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre tüm bireyler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. vucutgelistirmeci.net sitesindeki konular yada mesajlar hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler için irtibat geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde site yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve avukatlarımız size dönüş yapacaktır.